O NAS – AQUA SPA

AQUA SPA

UE_EFRR

NASZ ZESPÓŁ

Z myślą o osobach, które mają niewiele czasu dla siebie, a ten który mają, chcieliby wykorzystać jak najbardziej efektywnie, stworzyłam miejsce w którym każdy znajdzie odprężenie po ciężkiej pracy. 

Wieloletnie doświadczenie w pracy w Salonach Odnowy Biologicznej oraz ukończone studia magisterskie na kierunku Turystyka uzdrowiskowa i odnowa biologiczna oraz Zarządzanie obiektami i ośrodkami zdrowia, a także podyplomowe z Kosmetologii, pozwalają mi z radością powiększać działalność w kierunku SPA. Interesuję się branżą kosmetyczną, spa&wellness, uczestnicząc w szkoleniach i pokazach, podążając w tworzeniu swojego obiektu zgodnie z najnowszymi trendami.

Początkowo jeden obiekt w Paniówkach przy pływalni „Wodnik” – AQUA SPA, powiększył się o dodatkową, nową lokalizację w Przyszowicach AQUA SPA BEAUTY, gdzie mieści się Centrum Kosmetyczne oraz AQUA SPA PRIVATE z prywatną strefą saun, jacuzzi oraz strefą relaksu. Teraz tworzymy dwa kompleksy o bogatej ofercie zabiegowej ciała, twarzy, dłoni i stóp.

Dzięki naszej wysoko wyspecjalizowanej kadrze zapewniamy naszym klientom kompleksowość i fachowość usług począwszy od pielęgnacji i zabiegów na ciało, masaży poprzez kosmetykę twarzy opartej o najlepsze kosmetyki i urządzenia, stylizację paznokci dłoni i stóp czy pomoc z zakresu podologii i medycyny estetycznej.

Zapraszamy wszystkie osoby chcące spędzić miłe chwile w nastrojowych wnętrzach, gdzie można delektować się wspólnymi zabiegami i odpoczynkiem, a jednocześnie dbać o swoje piękno.

mgr Dorota Marzec- właścicielka
PANIÓWKI
PRZYSZOWICE